Kedi Besleyici Atıştırmalık

Cerezler

Selam arkadaşlar geçen gün instagramda bir video gördüm et suyu ve bir kaç sebzeden dondurulmuş kedi ödül maması tarzı bişey yapıyordu. Videoyu kaydetmemişim o yüzden bulamıyorum. Yapmayı düşünüyorum kedilerime dokunmayacak hangi sebzeleri ekleyebilirim? Birazda lif açısından bol olmasını istiyorum kabız gibiler şu sıra. Kabak koymayı düşündüm ama kedilere zararlı mıdır bilmiyorum. Önerileriniz varsa yazarsanız çok sevinirim.

2 CEVAP

Mmtklndr

İyi akşamlar Bal kabağı brokoli bezelye patates havuç gibi besinleri haşlayıp kullanabilirsiniz. Kedileriniz Kabızlık problemi yaşıyorsa ve herhangi bir hastalıktan kaynaklı değilse 1 tatlı kaşığı kefir yedirebilirsiniz veteriner hekimimiz söylediğinden beri kedim için uyguluyorum zararını görmedim bir de az su tükettikleri için kabız olabilirler su içme miktarlarını arttırın

Cerezler

Teşekkür ederim deniyeceğimm