Kedim Sürekli Boyun Bölgesini Kaşıyor

aleynafil

Kedim sürekli boyun bölgesini kaşıyor kontrol ediyorum pire vs herhangi bir şey yok başka neden kaşınıyor olabilir

3 CEVAP

Cennet29

Dış parazit en son ne zaman yapıldı? Ben acemiyken keidm sürekli boynunu kaşırdı bakar bişey göremezdim sonra o bölgeler kelleşti kaşıntı arttı sonra bir baktım kafam kadar pire var üstünde. Onuda tesadüfen gördüm ve aniden kayboldu cok hızlıydı. O yüzden siz anlamıyor olabilirsiniz dış parazit yapılması gerekiyo olablir

gizmssahinn

Mantar olabilir veya iç dış parazitleri aksatılmışsa dış parazit olabilir

zerenozkaya

Tavuklu mama kullanıyorsanız tavuğa alerji olabilir çoğu kedi gösteriyor bu bulguyu