Kedinin Sevmediği Kokular

Sapsikkedim

Kedim koltuklarımı parçaladı. Yeni koltuk alacağım ama yine yırtar diye korkuyorum. Koltuklardan uzak tutmak için ne yapabilirim?

5 CEVAP

Simbat

İstemediğiniz yere kolonya sökün oraya yaklaşmayacaktır.

bsecnl

tırmalaması için tırmalama oyuncağı alın. sonrada ön patilerini tutup oyucağı tırmalatın zamanla alışır

aysegunerr

Tırnağını kesebilirsiniz. Tırmalama tahtasına alışsa bile eskisi kadar olmasa da koltuğu tırmalaya devam edebilir. Kedi kovucu spreyler var ne kadar işe yarıyor bilmiyorum kullanmadım.

gunosari

İstemediğiniz yerlere tırmanmasını engelleyen spreyler varmış belki işe yarayabilir.26 tl imiş.Onun dışında limon kokusunu sevmiyorlar.

Bioline Kedi Uzaklaştırıcı Sprey 175 Ml
Kediler için, istenmeyen bölgelerden uzak durmaları ve tırmalamasını istemediğiniz alanlara gitmesini önleyebilmeniz için, eğitim amacıyla, özel olarak geliştirilmiş, uzaklaştırıcı spreydir.

aleyn

tırnaklarını kısa tutun ve her koltugu tırmalamaya başladıgında alıp tırmalama tahtasına götürüp patileriyle tırmalama hareketi yaptırın bunu bıkmadan bikaç gun boyunca her defasında yapın.