Probiyotik Ne Kadar Süre İle Kullanılmalı

DenizCem

Köpeğimde ishal, kesimde kusma başladı, probyotik kullanmaya başladım ancak ne kadar süreyle kullanmalıyım, her gün mü vermeliyim

4 CEVAP

DenizCem

Veteriner söyledi zaten probiyotik e başlamamı

Ketonmanya

Merhabalar.

Hem kedinizde hem köpeğinizde aynı anda farklı hastalık belirtileri başlamışsa durum bağırsak sağlığından öte viral ya da bakteriyel bir problemden kaynaklanıyor olabilir. Probiyotiğe başlamadan önce bir hekimle görüşmeniz en iyisi.

Bol patili günler dilerim. :)

DenizCem

Veteriner söyledi zaten probiyotik e başlamamı

Ketonmanya

Anladım. Ne sıklıkta ve ne kadar süreyle kullanılması gerektiğini belirtmedi mi peki?