Yardım Edin :(

Merhaba balkonumuzun altın da bahçe var fakat çok karışık bir bahçe otlar vs.
konumuza gelirsek dün kedilerimizin annesi sanırım başka bir yere gitmek istiyordu diğer kedilerin peşinden
yavruları sürekli arkasından koşturup annesinin çıktığı ağaca çıkmak istiyordu bu böyle aynı saat 2-3 kere tekrarladı daha sonra annesi dayanamadı 1 tane yavruyu ensesinden tutup ağaca çıktılar o sıra da anne ağzını açtı sanırım yavru aşağıya bahçeye düştü :( anne yavruyu ararken 2. yavru da bir den aşağıya düştü annesi buldu onları fakat şuan bahçe de duruyorlar gelmiyorlar annesi süt içmek için geliyor ama yavruları balkonumuza getirmiyor
bu durum nasıl çözülecek balkon da koli var için de yumuşak şeyler var ama getirmiyor yine de nasıl hem yavruları hem de anneyi getire biliriz?
Bir de aşağıdan neden gelmek istemiyorlar ?

3 CEVAP

bsecnl

anne kolinin yerini bilmiyorsa anneyi ödül mamasıyla kandırıp koliye koyun eğer yeri beğenirse yavruları oraya kendisi taşıcaktır

buddha_bar

Koliyi sizden uzakta bir yere koyun icine eski bi tisort yada kucuk battaniye koyun koliyi bilmiyormus gibi davranin eger gunes almiyorsa anne guvenli oldugunu dusunup siz bakmadiginiz bir zamanda taşır.

Biliyor yerini önceden onun için de yatıyorlardı ama işte :(