Kedim Köpüklü İdrar Yaptı

Cennet29

Kedim hem sokakta hem evde yaşıyo. Kısır 2 yaşında erkek. Bugün tuhaf tuhaf miyavlıyodu beni dışarı çağırdı anlamadım sonra komşunun bahçeye çişini yaptı 3-4 metre uzaktan gördüm ama bayağı köpüklüydü. Sonra miyavladı tekrar gittim baktım oyun istiyo oynadım biraz bahçede sustu. Ama bi derdi mi vardı o yüzden mi miyavladı cok huyu değildir köpüklü idrar nedir neyi var kedimin idrar yolları sorunu mu böbrek sorunu gibi bişey mi çok endişeleniyorum veterineri aradım henüz geri dönmedi tecrübe eden lütfen cevap yazsın

16 CEVAP

Cennet29

Evde tuttuğum zaman strese girip çişini de tutuyo. O yüzden struvite mamayı almayı tercih ettim diğer mamasına karıştırıp veriyorum. Mama bitincede kontrole götürücem test yaptırıcam