Yavru Kızıma Mama İçin Tecrübeli Arkadaşlarından Bilgi

Merhabalar 3.5 aylık yavru british kızım için Orijen yavru mama ve acana yavru mamalardan birini kullanmak istiyorum sizlerden ricam hangi mama daha sağlıklı olur kullanan arkadaşlarım tecrübelerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ediyorum

12 CEVAP

IIREMMM

Ben her iki markayı da deneme fırsatı edinemedim ama son derece kaliteli mamalar ,herhangi biri ile başlayabilirsiniz bence,ama ben olsaydım acana ile başlardım bir sebebi yok;) o markayı daha çok merak ediyorum:))

Suraemir

Protein oranları çok yüksek diyorlar okuduklarıma göre hareketsiz kediler için kilo aldırıcı olabiliyormuş

Balimlilac

Orijen değil ama acana kullandım uzun bir süre ama benim kedime yaramadı,ishal yaptı. Çokk uzun süre uğraştım tedavi için. Kısırlaştırdıktan sonra virbac kısır somonluya geçtik. Aylardır kullanıyorum keşke en başından virbac verseydim.

Berrefilizzz

Evdeki kedilere acana pek önermiyor bizim veteriner protein oranı çok yüksek çünkü

Cemalchief

Birisinin yazdigi gibi virbac gercekten guzel mama bu yazdiginiz 2 mama ile bence ayni seviyede. Tavsiye ederim

yaaamur

2 aylık british kızım için unique kullanıyoruz, ayı dolduğunda virbac mamaya geçiş yapacağız kesinlikle alabiliyorsanız virbac’dan şaşmayın derim

Yasemin74

Merhaba british erkek bendede var 7 aylık olana kadar royal yavru kedi maması kullandım pembe renk olan . Suan 10 aylık 3 aydır hills yavru kedi maması kullanıyorum ikiside tavuklu olarak cok severek yedi yiyorda. Ama daha sizinki cok kuçuk royal kullanırsanız daha iyi kemik gelişiminde felan faydası var

Yasemin74

Merhaba british erkek bendede var 7 aylık olana kadar royal yavru kedi maması kullandım pembe renk olan . Suan 10 aylık 3 aydır hills yavru kedi maması kullanıyorum ikiside tavuklu olarak cok severek yedi yiyorda. Ama daha sizinki cok kuçuk royal kullanırsanız daha iyi kemik gelişiminde felan faydası var

ben nd tahılsız tavuk ve narlı kullanıyorum memnunum iştahı açıldı ve tüyleri pasparlak ve yumuşacık oldu. ama bu son paketimi bitirdikten sonra veterinerimizin tavsiyesi üzerine virbac'a geçmeyi düşünüyorum. orijen acanayı bizim veterinerimiz tavsiye etmedi çünkü çok proteinli olduğu için kediler kolayca alışamıyor ve kilo alabiliyorlar dedi.

duman_cat_world

Biz acana kullanıyorduk bir dönem. kedime o kadar iyi geldi ki... boylu poslu bi şey oldu tüyleri daha sağlıklıydı gözleri parlıyordu daha hareketliydi. içeriği zaten efsane. şu an ND kullanıyoruz onu da yiyor ama acanaya aşıktı :) eğer acana alma imkanınız varsa denemenizi tavsiye ediyorum

Tüm bu mamaları araştırıp N&D de karar kıldım içerik vs olarak. Kitten çeşitleri var farklı içeriklerde,kedinizin damak zevkine göre tercih edilebilir.

Lucky0

eniyi markalar arasında en iyi 1.mama orijen 2.mama acana dır orijenden başlamanızı tavsiye ediyorum tam gelişim döneminde çok yararlı olur