Acil

Latife

Kedim 3 gün önce doğum yaptı ve kendini temizleyemedi doğru düzgün evin her yerinde dolaşıyor kaşıntısı olduğu için orasını halılara sürtuyOr onu yıkasam bi sorun olur mu?

6 CEVAP

Simbat

Açık yarası varsa sakın yıkama alkolsüz ıslak mendilleri kullanabilirsin temizlemek için.

Simbat

Siz yine tedbir amaçlı ıslak nemli bezle bastırmadan silin.

Simbat

Bebeklerin tuvalet sıkıntısı yoksa anne görevini yapıyordur endişelenmeyin zamanla hepsi.

Kedimekim

Her hangi bi yerinde yeni kan varsa yikamayin ılık suyla bez yardimiyla silebilirsiniz.

Latife

Yok açık bir yarası yok doğumu çok kolay oldu ama temizligini niye yapmıyor anlamıyorum her yere hala kan ve bebekleri iyi yalamiyor

Latife

Teşekkür ederim