Lütfen Bilen Biri Yardım Edebilir Mi Artık, Veterinerden Net Yanıt Alamıyoruz?

SemaKorkmaz

Kısır iki oğlumuzun hiç bir sağlık sorunu yoktu yaklaşık 4 aydır N&D mama yiyorlar ve iki aydır da morina balıklıyı yiyorlar. Çarşamba günü kuduz aşısı oldular o gün hiç bir sıkıntı çıkmadı ama sonraki gün yaş mama verdik ve Hector onu kusmuş mamadan olabilir dedik ama kusmaya devam etti, Jesse de kusma yaşamadık ama hiç yemek yemiyor ne mamasını, ne yoğurt ne de ekmek normalde hep isterdi yerdi. Veterineri aradık mama bozulmuş olabilir dedi ama başka bir kedi de yemişti o hiç bir sorun yaşamadı ve evde de yemeğe devam ediyor. Kedilerin hiç bir huysuzluğu yok oyun falan oynuyorlar lütfen yardım eder misiniz, neden oluyor olabilir? Aşıdan diye düşündüm ama veteriner ondan olmaz dedi. Bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

10 CEVAP

zuhall

veterinerlere gore asi hicbir yan etki yapmaz zaten,cok masumdur...
benim kedimde de 2.karmadan sonra ishal kusma oldu 1 hafta hicbirsey yemedi. ozaman da asiyla alakasi yok demislerdi.

Pamuqum

Peki kusan kediniz kuru maması yaş mamasi dahil ic birsey mi yemiyor

Kedimekim

www.google.com.tr/amp/s/www.kuduz.gen.tr/amp/kuduz-asisi-yan-etkileri.html
Bu yaziyi okuyabilirsin. Asi kusma yapiyormus

Pamuqum

*HiçEt parçası vs.

Burakvural

Benim kedim de yavru döneminde kusma dönemi geçirdi hemde hergün kontrol ettirdik ama genel de kusma kedide olan birşey evde tüy de yutsa onu kusarak çıkarıyor kontrol ettirin Ama endişe de etmeyin

SemaKorkmaz

@pamuqum kusan oğlum her şeyi yiyor ve yediklerini kusuyor sürekli onun için midesini dinlendirmeye çalışıyorum ona bir şey vermiyorum elimden geldiğince biraz yoğurt verdim belki yatışır diye

SemaKorkmaz

@pamuqum kusan oğlum her şeyi yiyor ve yediklerini kusuyor sürekli onun için midesini dinlendirmeye çalışıyorum ona bir şey vermiyorum elimden geldiğince biraz yoğurt verdim belki yatışır diye

SemaKorkmaz

@zuhall umarım bizimki de ondandır ve kısa zamanda düzelir, daha başka problemleri yoktur umarım, çok teşekkürler

SemaKorkmaz

@kedimekim hemen bakıyorum, çok teşekkür ederiim

SemaKorkmaz

Teşekkür ederim kusması durdu şuan, biraz iştahsız ama pek bir sorun yok gibi