7 8 Tane Köpek Başka Bir Köpeğe Saldırdı

Efekilic

Arkadaşlar Edirne enezde sabah denize giderken biranda 7 8 tane köpek bir şeye saldırıyordu bir baktık başka bir köpeğe saldırıyorlar sonra köpek oradan kaçtı ben kendini kötü hissetmesin diye çağırdım öpücük attım durdu ama gelmedi sonra denize indiğimizde köpekte geldi ve oradada saldırıya uğradı her yerde saldırıya uğruyor çok üzüldüm tam ayırmaya giderken bıraktılar köpeği çok ufak bir yeri kanıyordu alışırlarmı acaba çok üzüldüm hayvana 😢😓

2 CEVAP

kang14

Hayir istemiyorlar onu orda. Yeni atilmis galiba o bolgeye ve yabanci oldugu icindir. Kabul etmezler kopekler.Ve bazen gruplarinda ki en zayif olani cok ac kalirlarsa yerler. O kopegi korumaya alip derneklere yazin lutfen

Efekilic

Maalesef köpek yaklasmıyor ve ben henüz 15 yasındayım derneklere bildiririm ama korumaya almam imkansız maalesef