Sokak Kedileri Mama Öneri

Semgy

Sokak kedilerini besliyorum mystic mama kullanan memnun kalan varmı, yada başka marka önerisi olan varmı

24 CEVAP

salihaondag8

Genelde ********dan sipariş ediyorum ama petlebi sitesinde de vardır büyük ihtimal bakıp deneyebilirsiniz kedilerinizim sevdiği aromalarda inşallah 🤗

Semgy

Yavru kedi mama öneriniz nedir,nd düşünüyorum açana orijen butcemi aşıyor

Coconutbey

Valla ben Trendline aldım sokağımdaki yavru yetişkin hepsi yiyor ama yavru maması aldım tavuklu küçükler de var diye

somnium

ben bizimkiler için enjoy yetişkin mama alıyorum. ki bizimkiler birazcık seçici mama konusunda. ama enjoy’u seviyorlar. tavsiye ederim.

GzdeAkbuz

Petline, Pronature, optimeal, happy cat, natura, eco natura pet, Appetite, pro Choice, dr sacchi, mama sanatı, bunlar alinabilir gibi

Dann

Ben de mystic kitten kullanıyorum, diğer benzer tüm alternatiflerden daha iyi olduğunu düşünüyorum, sağlık ve besleyicilik açısından.

AsumanAtilgan

Vancat yavru, böylece anne ve yavrular beslenir

AsumanAtilgan

Vancat yavru, böylece anne ve yavrular beslenir

kang14

Chedy mamayı öneririm tavuklusunu güzel yiyorlar.Hem de içeriği de güzel bence ve cok uygun fiyat içeriğine göre.Mystic mamayı kullndım bir yavru kediyi ishal etti. Mamayı değiştirince toparladı kedi.