Sokak Kedileri Mama Öneri

Semgy

Sokak kedilerini besliyorum mystic mama kullanan memnun kalan varmı, yada başka marka önerisi olan varmı

24 CEVAP

Kokostar

Merhaba josi Cat önerebilirim fakat daha uygun fiyatlı bakıyorsanız Dr.sacchi veya Hilss science kullanabilirisniz

Cennet29

Econature balıklı

BusraO

Sokak kedilerine ve bahçemdeki kedilere mystic yavru mama veriyorum. daha önce çok mama kullandım.Günde en az 15 20 farklı kedi yemeye geliyor. Hepsi çok beğendi.Depolu mama kabı koyuyorum. Diğer mamalar çok çabuk bitiyordu ve mamanın çoğu yerlere sacilip israf oluyordu.bu mamanın bir tanesi bile boşa gitmiyor.Ayrıca uzun süre tok tuttuğu için daha az tüketiyorlar. Hepsi çok sağlıklı görünüyor , sokak kedisi gibi değiller.

sokak kedileri için biz arkadaşımla ortak mycat alıp paylaşıyoruz. onun evinin civarındaki kediler de benim evimin çevresindeki kediler de çok severek yiyorlar. en iyi yanlarından biri de mısır içermiyor ve içinde taze et var. ayrıca %70i tahıl içermiyor. genel olarak içeriği fiyat performans olarak çok başarılı bence.

ayrıca mycatin et oranı %50 hem kuru et hem de taze et var gördüğüm kadarıyla kedilere de çok iyi geldi bütçenizi aşmıyorsa kesinlikle denemenizi tavsiye ederim, bizim kedisini orta segment mamalarla besleyen arkadaşımız kendi kedisi için bile aldı daha sonradan

Semgy

Hataydayim depremden bu yana sokak canları çok kötü durumda destek olmak isteyen olursa, kedi mamasina ihtiyacım var

Semgy

Dr sachhi yemiyorlar, econature seviyorlar ama ,la vital nasıl sizce

Semgy

Josi cat diye bir mama bulamadım ben

Cennet29

La vital de iyidir sokak için bütceniz yetiyorsa

Cennet29

Josicat (Josera) diye bir sitede var

Kokostar

**siteye tiklanmiyormus ** - > Google a Josi Cat mama diye yazarsaniz çıkar diye düşünüyorum ben denedim çıktı bir daha bir bakın isterseniz Liste maddesini girin

Cennet29

Goggle a JOSERA yazın aratın. Site cıkacak alman üretimi kedi köpek mamaları mevcut inceleyebilirsiniz. Ben daha önce kullanmadım

salihaondag8

Ben sokak kedilerime genelde tavuklu sevdikleri için econature tavuklu yetişkin enjoy tavuklu yetişkin mercy tavuklu yetişkin cool Cat birçok çeşidini denedim onunda en çok tavuklusunu sevdiler bu saydigim markalar uygun fiyatli güzel içerikli kaliteli markalar ve kediler çok severek yedi herhnagi bir problem olmadı deneyebilirsiniz 🤗

salihaondag8

Genelde ********dan sipariş ediyorum ama petlebi sitesinde de vardır büyük ihtimal bakıp deneyebilirsiniz kedilerinizim sevdiği aromalarda inşallah 🤗