Kedim Nd Marka Mamayı Yemiyor?

sundowndread

Kedime 10kg nd kuru mama ve 24konserve schesir yaş mama aldım. Nd mamayı ilk defa deniyor ve yemeyi reddediyor. Schesir yaş mamayı önceden bayıla bayıla yerdi şimdi yemek istemiyor. Ne yapmam lazım alıştırmam için. Öyle bunu atayım ya da satayım diyebileceğim bir durum da yok illa alışması lazım. Hem maddi yönden hem sağlığı için. Ne yapmam lazım eski mamasıyla karıştırdım yine yemedi 😞

7 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Keşke mamasını değiştireceğiniz zaman deneme amaçlı önce 1,5 kiloluk paketinden alsaydınız diyeceğim ama olan olmuş, keşke demenin faydası yok. :(

Petshoplarla konuşsanız? Açık mama da sattıkları için sizden maliyetine alıp kiloluk paketleyip başkalarına satabilirler.

Bol patili günler dilerim.

sundowndread

Kedim mamaya alıştı sorun kalmadı 😓

Cennet29

Kedinizin başka bir derdi olabilir. Hafife almayın bence baktırın ağzını dilini dişlerini

sundowndread

Başka mamaları yiyor derdi markayla. Ben markaya alışsın istiyorum

Ketonmanya

Harika! Geçmiş olsun. :)

blgdmryrk

bazı yerler kediler yemeyince mamayi kabul ediyor aldığınız yerle görüşün mutlaka

blgdmryrk

ya da nd'nın müşteri hizmetleriyle iletişime geçin bi çözüm sunacaklardir