Kanser Olan Kediler

gzmkzn

Arkadaşlar merhaba , benim kedim maalesef maalesef kanser yüzünden öldü. Aşı sarkomu nedeniyle oldu kanser maalesef. 1 ay oluyor kaybedeli çok mutsuz ve çok üzgünüm. Kanser evresinin başında kedisi olan bana ulaşsın lütfen.

8 CEVAP

Cennet29

Bazen buraya arkadaşlar yazıyor iç dış paraziti iğne olarak yaptırıcam daha etkili diye. Arkdaşlar her şeye zırt bırt iğne yaptırılmaz. Lütfen iç paraziti hap olarak dış paraziti damla olarak kullanın. Hayvanları delik deşik ettirmeyin veterinerinizin her dediğini sorgusuz sualsiz kabul etmeyin. Her veteriner malesef merhamet sahibi değil hayvanınız hele hiç umrunda değil. Basar iğneyi geçer. Tıpkı evcil hayvanlarınızı traşlayıp koyuna çevirmesi gibi. Normalde bir veteriner sağlık sorunu olmadıkca hayvanı traşlamaz. Her yaşadığımız şey tatsız bir tecrübe ne yazık ki.

tengrist

Daha az önce diğer sorunuzu görmüştüm ekim ayına aitmiş meğer, başınız sağ olsun 😔
aşı yaptırmamak ile cahillik mi ediyorum diye düşünüyorum hep. Sonuç olarak biz insanlar aşılar sayesinde bir çok salgın hastalığı eradite ettik ve kendimizi aşılar sayesinde ölümcül bir çok hastalıkltan koruyabiliyoruz,
ama bu doku kanseri olayları ve veterinere giderken girdikleri aşırı stresin olumsuz bir çok etkisi, ilaç teminlerinin zor olması ve sahte aşılar beni bu konuda hep bir adım geride tutuyor. kötülük mü ediyorum bilmeden bilmiyorum. kimsenin başına gelmez umarım böyle durumlar.

gzmkzn

Benim kedim aşı sarkomuna bağlı kanserden öldü hanımlar baylar. Benim canım halen çok ama çok yanıyor.Onu çok özlüyorum daha önceki eski zamanlardaki yaptığım alışverişleri görünce çok kötü oldum. Lütfen iğnelerden uzak durun. Kanser için leventte bir veteriner var sadece onkoloji üzerine ona ulaşabilirsiniz ada veteriner leventte. En başta bilsem belki bişeyleri değiştirebilirdim 2 ameliyat oldu mars. 3.cüyü giremedi çünkü akciğerine sıçradı.

gzmkzn

Malsef bir çok veteriner /(hepsideğil) Paraa için sizin bizim duygularımız la oynuyorlar. Durum çok acı ama gerçek bu. Benim kalbim çok kırık. Çok fazla kırık. Yaşadığım durumlardan dolayı ben tekrar hayvan sahiplenmem sırf şu veterinerler ile muhattap olmamak için....

Cennet29

Üzüntünüzü öyle iyi anlıyorum ki. Dişi kedimi kaybettiğimde sürekli daha fazla çabalamalıydım şunu da yapmalıydım daha erken fark etmeliydim en iyi şekilde beslemeliydim diye sürekli kendimi suçladım durdum halada içimde yaradır. Kedim akciğer problemi yüzünden öldü hastalığını uzun süre gizledi hiç bir belirti yoktu üşüttü sandım bi süre bekledim sonra veterinere gittim her şey için çok geç oldu. Tecrübesizdim aptal gibi hissediyorum kendimi şuan yazarken bile kendime kızgınım..... Şimdi onun oğlu benimle yaşıyor daha kaliteli mama kullanıyorum daha cok seviyorum daha sık veteriner kontrollerine gidiyorum. Hepsi birer tecrübe malesef hayat cok acımasız. Kendinizi kapatmayın ve yas süreciniz bittiğinde bir canı kurtarmaktan korkmayın. Sokak zavallılarla dolu. Bir cana kısa veya uzun süre sahiplik etmek karnını tok tutmak sıcak bi yatak vermek emin olun onlar için bulunmaz nimet biz ne kdr onlara yetemediğimizi düşünsekte.

Cennet29

Bende bu aşılardan cok korkuyorum malesef. Bu yıl ki lösemi aşısını vurdurmadım kuduz da vurdurmadım. Sadece yılda 1 kere karma vurduruyorum. Veterinerim yaptır aşıları dedi ama ben yaptırmadım. Cocuklarımızın ömrü uzun olsun patilerine taş değmesin 😭

gzmkzn

Malsef bir çok veteriner /(hepsideğil) Paraa için sizin bizim duygularımız la oynuyorlar. Durum çok acı ama gerçek bu. Benim kalbim çok kırık. Çok fazla kırık. Yaşadığım durumlardan dolayı ben tekrar hayvan sahiplenmem sırf şu veterinerler ile muhattap olmamak için....

gzmkzn

sahiplenmeyi düşünmüyorum sorunluluk da almak istemiyorum açıkcası besleme tarzı şeyler yapıyorım sınavım olmasını istemiyorı artık