Petlebinin Hediye Kedi Kumu Vermesi Hakkında

salihaondag8

Arkadaşlar bugün petlebiden beni aradılar soru cevap kısmında akfit olduğunuz için size hediye kum göndereceğiz dediler bende adresimi verdim hiç böyle sizi aradilar mi kedi kumu hediyesi eline ulaşan oldumu nasıl bir kum iyi mi sormak istedim cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler birde tek hediye olarak kummu veriyorlar yoksa ekstra hediye yanında gönderdiler mi size 🤗

19 CEVAP

Snzlc

beni de az önce aradılar daha önce de mama göndermişlerdi. bende kum bitti yenisini alayım artık diyordum. hızır gibi yetiştiler vallahi 😁

blgdmryrk

Benide 1 saat once aradılar sizin gibi düşünüp siteye girdim yorum paylaşım elbet vardır diye 😊 3 seçenek sundular aktif karbonlu olanı seçtim bakalım gelince yorum yapacağım ürün hakkında

cerencetinc

Ben de biraz önce arandım o kadar mutlu oldum ki :) bu kadar güzel olaylara vesile olup bu kadar ince bir davranış sergilemeleri bir kere daha ne kadar güvenilir olduklarını kanıtladı 🤗 🤗

Minminik

Beni de aradilar cidden sasirdim tebrik ediyorum petlwbiyi boyle musteri memnuniyetine onem veren siteler pek kalmadi her zaman onceligim petlebiydi tam da kum bitmisti umarim hizli gelir henuz kargo bilgisi gelmedi