Petlebinin Hediye Kedi Kumu Vermesi Hakkında

salihaondag8

Arkadaşlar bugün petlebiden beni aradılar soru cevap kısmında akfit olduğunuz için size hediye kum göndereceğiz dediler bende adresimi verdim hiç böyle sizi aradilar mi kedi kumu hediyesi eline ulaşan oldumu nasıl bir kum iyi mi sormak istedim cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler birde tek hediye olarak kummu veriyorlar yoksa ekstra hediye yanında gönderdiler mi size 🤗

19 CEVAP

Ketonmanya

Gerçekten çok ince bir düşünce. Karşılığını beklediğimiz haklarımızın bile karşılığını alamadığımız, bir teşekküre hasret kaldığımız bir ortamda hiç karşılık beklemeden, gönüllülük esasıyla yaptığımız bir şeyin böyle bir teşekkürler karşılanması cidden çok ama çok ince bir davranış.

mervedoganay

Beni de dün aradılar. Çok mutlu oldum :) Biz kum değil çam peleti kullanıyoruz ama ofisteki arkadaşıma hediye edeceğim ben de :) Çünkü 5 kedisi var ev kalabalık :))

Ketonmanya

Merhabalar.

Beni de aramışlar ama duymamışım, sonradan ben aradım beni arayan numarayı, Petlebi çıktı ama başka bir telefon gelince kapatmak zorunda kaldım, sonra da tamamen unuttum. :(

Bol patili günler dilerim.

eessmmaa

Yaaa ne güzel arada böyle bazı kullanıcılara hediyeler gönderiyolar.

IIREMMM

dün ben de arandım:) çok nazik ve ilgili davrandılar gerçekten, beni aradıklarında ultra care markasına ait kumlardan 4 -5 adet seçenek sundular onlar arasından seçim yaptım ben , petlebinin sitesine baktığımda bu markanın kumlarının 8 litre olduğunu gördüm sanırım o miktarda gönderim yaparlar

Pamres

Beni de aradılar. Tam da işim olan bir andı ulan bunlar ya petlebi değilse deyip kargo şubesinin adresini verdim 😂 bakalım beklemedeyim

salihaondag8

Benide aradılar adres bilgilerimi verdim bakalım inşallah en yakın zamanda elime ulaşacak bakalım arkadaşlar 🤗ama gerçekten çok iyi petlebinin bu hediye şeyi

Sedakunurr

Çok düşünceli bir davranış gerçekten 🫶

zeynandkekik

Merhaba, beni de aradılar az önce, çok mutlu oldum. Çok ince bi düşünce, ilk defa bi pet sitesinde aktif oldunduğu için böyle güzel bi hediyeyle teşekkür ediliyor. Kum iyi midir, kötü müdür bilemem ama bu davranışları beni çok mutlu etti. Teşekkürler Petlebi ailesi. :)

Catsusam

Evet aradılar. Çok güzel bir hediye düşünmüşler. Ekstra hediyesine bakmıyorum açıkçası. Düşünmeleri yeter.

Coconutbey

Beni de aradılar bugün sağolsunlar hediye kum gönderecekler:)

Ketonmanya

İnsanlık işte bu kadar kolayken zoru seçenlere de selam olsun. :)

salihaondag8

Aynen arkadaşlar size katılıyorum petlebi gerçekten çok ince düşünmüş biz ve patili dostlarımız çok mutlu olduk gerçekten şimdi böyle ince düşünceli insanlar malesef kalmadı petlebi o yüzden çok iyi yapıyor 🤗

salihaondag8

Birde arkadaşlar kedi kumunu kaç litre olarak gönderdiler size cevaplarınız için teşekkürler şimdiden 🤗

salihaondag8

@eessmmaa aynen çok ince ve güzel bir davranış bencede sizede gönderdiler mi hediye inşallah gondermedilerse sizede gelir diyorum geldiyse de inşallah hediye gelmeyenlere gelir inşallah 🤗