Kedim Tüylerini Kopartıp Kanatıyor

Heracannn

Kedim tüylerini kopartıp kanatıyor. Psikojenik alopesinden şüpheleniyorum. Geçen ay kısırlaştırdık sonra hiç düzelmedi kedim. Bölgesel olarak tüy kopartıp kanatıyor. Nasıl geçecek hiç bilmiyorum. Moralimizi çok bozuyor bu durum

16 CEVAP

Heracannn

Bu süreçte yanımızda olan herkese teşekkür ederim. Şöyle o günleri geride bıraktık.. oğlum büyük bir ihtimalle yola çıktığı için stres yaptı ve zamanla veterinerimizin insanlar için kullanılan merheminden kullandık ve sargı beziyle sardık. Sürekli yattığı yerlere, yarasına vs sirke ile temizledik. Şimdi sağlıklı bir beyfendi oldu. Teşekkür ederiz bize destek ve yardımcı olduğunuz için