Deri Tahrişi

selenurl

Merhaba. Poodle köpeğimin traş sonrası derisinde ufak bir noktada tahriş oluştu. Açık bir yara değil, sadece kızarıklık var. Tavsiye edebileceğiniz bir krem vs. var mı?

2 CEVAP

crystalin sıkın kurulayın arkasından kantaron yağlı krem sürün. benim kedim çok alerjik evde mutlaka kristalin ve türevleri var. bir de petipatis in yara bakım kremi. buna benzer iyileştirici yağlar içeren bir şey varsa kristalinle dezenfekte edip kurulayın kremi sürebilirsiniz.

selenurl

Çok teşekkür ederim.