İç Dış Parazit Aşısından Sonra Aşı Olan Yerde Yara Çıkması

yu8888

kedimin aşı olduğu yerde fotoğraftaki gibi bir yara oluşmuştu nisan ayında sonrasında kendi kendine geçti görünürde bir şey kalmadı ama tekrarlanmasından korkuyorum bunun bir çözümü var mıdır

2 CEVAP

IIREMMM

Çok geçmiş olsun ,Bizim kedimizde de antibiyotik iğnesi sonucu oluşmuştu bölgeyi de iyice ovaladığımız halde ama geçti o da zamanla,hekime sormuştuk endiselenip arastirdigimizda antibiyotik sonrası olabilir diye bir bilgi edinmistik çünkü ama açıkçası hekim pek önemsemedi:( Bu konuda daha bilgili arkadaşlar ve hekimler varsa ben de bilgi almak isterim

aysenmz

Benim de kedimin 3 yerinde antibiyotik iğnesi sonrası yara oluşmuştu. Zamanla yaralar iyileşti ama orada dökülen tüyler yerine gelmedi. Normal bir durum sanırım bazı kedilerin alerjik tepki vermesi.