Tuvalet İle İlgili

Kedi tuvaletini sadece misafirler için kullandığımız ve çamaşır makinesi için girip çıktığımız bir tuvalete koysak acaba nasıl olur kedi mahremiyeti açısından evin icinde olursa strese girer diye düşündüğüm için kapısı açık olur sürekli ama geceleri ışık sorunu olur mu acaba

3 CEVAP

Cennet29

Kapısı her zmn açık duracak banyoya veya balkona koyabilirsiniz

Mmtklndr

Kedimin tuvaleti kullanmadığımız bir odada bulunuyor kapısı hiç kapanmaz Ben gece lambası aldım geceleri onu takıyorum. Sizde isterseniz öyle yapabilirsiniz

IIREMMM

Yaz aylarında balkon çok güneş alıyorsa olmaz bence kum daha hızlı koku yapar, bir de balkon kapalı değilse de son derece riskli zateb dikkatini çekecek bir uyaran görüp atlaması işten bile değil