Köpeği Kafese Alıştırma

4 aylık alman kurdu 2 aydır evde bakıyorum artık bahçede yaşama vakti geldi bayabi büyük kafes yaptırdım içinde kulubesi felan var kum dolu oynaması için ilk kez bugün kafese koyunca yakınındayken pek sıkıntı çıkarmıyo ama uzaklaşınca aralıksız havlıyor 6 saattir felan içinde arada bi uğruyorum yanına demin çok değişik bir ses çıkardı kandırdı beni saldım tekrarda sokamadım kısaca kafesine nasıl alıştırıcam ben bunu aklı hep evin içinde hep içeri girmek istiyor

1 CEVAP

bsecnl

size ait pantolon tshirt benzeri şeyleri kafesin içine koyun. havladığındada yanına gitmeyin. havlamadığı zaman tasmasıyla dışarı çıkarıp birlikte biraz yürüyon daha sonra kafese gitme süresini uzatın