Bana İyi Bir Kedi Kumu Önerebilir Misiniz?

İlk defa kedi bakacağım ve hangi kumu alacağıma karat veremedim önerebileceğiniz bir marka varmı acaba

25 CEVAP

serot10in

Biokats diamond bentonit kokuyu iyi absorbe ediyor topaklanmasıda güzel ama toz konusunda çok başarılı olmasada başarılı.Diğer kumlardan biraz daha pahalı 8 lt 40 tl civarında ama hakediyor diyebilirim. Bence everclean’den sonra en iyi kumlardan biri.

emrezrtrk

Alice ince taneli bentonit çok memnunum

Silika bence biraz pahalı ama deyiyor

septikbaykus

Trendline a iyi diyolar ama bilemedim

privacy031

quit ince taneli bentonit tavsiye ederim..

nyssa

everclean everclean everclean

nkecer

Bizim Van Cat diyebir marka kullanıyoruz. Ama bizim kedimiz daha 2 aylık falan biz o yüzden bebekler için olanını kullanıyoruz. Ve çok güzel kokuyor kum öneririm.

nkecer

pardon Van Cat Bebek pudralıyı öneririm. kumlar dağılmıyor bir arada alabiliyorsunuz tuvaletini kedinizin ama size kalmış. (:

da3458

sanicat beyaz sabunlu veya proline sabunlu

sophiee

3 yıldır sanicat Marsilya sabunlu kumu kullanıyoruz koku ya da topaklanmama sorunu yaşamadık