Bana İyi Bir Kedi Kumu Önerebilir Misiniz?

İlk defa kedi bakacağım ve hangi kumu alacağıma karat veremedim önerebileceğiniz bir marka varmı acaba

25 CEVAP

eccakir

********* ince taneli önerebilirim. Kokusuz olduğu halde koku yayılmıyor, taşlaşma durumu da kum yeniyken iyi ama eskimeye başlayınca biraz dağılıyor. Kokuyu yayması en önemlisi bence.

Aycadgnl

Pisi pisi beyaz sabun kokulu ince kum

Infernus

Haşır huşur maden arıyormuş gibi kazarsa küçük tanelerin çok dağılma ve göze yapışma ihtimalleri var. Kalın taneli bentonit kum öneririm.

Ceronimo-

**********nın kumunu yaklaşık 2 aydır kullanıyoruz fakat bize yaramadı sadece sanırsam. Çişini yaptıktan hemen sonra alamıyoruz, anında dağılıyor haliyle. Ama bekleyince de koku yapıyor.

aleyn

ever clean biraz pahalı ama her kuruşunu hakeden bi marka. topaklanma süper, koku ve toz sıfır.

Heathcliff

********* nın ince taneli kumunu tavsiye ederim.

artcats

Trendline

eccakir

Kokuyu yaymaması yazacaktım yanlış olmuş :)

Shelbyy

büyük taşlı al küçük taslilar hep ayaklarina yapisiyor her yerde geziyor ben büyük taşlı kullaniyorum
gayet memnunum

Reyaura

Proline ince taneli sabun kokulu

zynpdmn

bana en temizi silika kristaller gibi geliyordu hem çişi emiyor hem diğer topak olan kumlar gibi koku yapmıyor eriyip patilerine yapışmıyor. ama sağlık açısından zararlı olduğu kanserden tutun bronşite kadar bir sürü soruna neden olduğu gerçeği de var. sanırım en sağlıklısı talaş kumlar deneme fırsatım olmadı öneriler için soruyu takipteyim.

Amedsoner

Bende tozların ayağına yapismasindan ve eve dağılmasından şikayetçiyim. İnce taneli bebek pudrali vancat kullanıyorum

bilgemete

Kesinlikle Everclean. İlk olarak Mırmır almıştım fakat 3 günde bir komple kumu değiştirmem gerekti. Çünkü kedim kötü kokuyordu değiştirmedigimde. Everclean pahalı gibi görünebilir fakat aslında neredeyse aynı fiyata geliyor diğerlerini sık değiştirdigimizi düşünürsek.

BeyzaElmas

ben şu anda sanicat sabun kokulu kullanıyorum ve çok memnunum.hiçbir koku yok:)

hazalsenol

Eczacıbaşı pisi pisiden çok memnunum