Anne Kedinin Yavrularının Hepsini Bi Anda Sahiplendirme Doğru Mu?

Seydaavurall

Yaklaşık 1 buçuk ay önce sitemizin kedisi doğum yaptı eve aldık 6 tanelerdi. Küçükken sahiplerini bulduk şu an verilme yaşları olduğu için anneden bi gün içinde ayırıyoruz. Annenin süt torbaları konusunda birşeyler duymuştum. Yavrularının hepsini bi anda vermek doğru mu? Diğer sorumsa kediler tam olarak sütten kesilmedi şehir dışına çıkıcağımız için ve sahiplerinin isteği üzerine küçük yaşta veriyoruz bu anne kediyi etkiler mi ?

2 CEVAP

Ceronimo-

Neden sütten tam olarak kesilmeden ayırıyorsunuz? Lütfen ayırmayın. Bir sürü problem çıkıyor kedide yeterli beslenemedikleri için. En başta bağışıklıkları düşük oluyor zaten.

Seydaavurall

Evet farkındayım fakat acil olduğu için sokağa atamam ayrıca kendi kedimide o yaşlarda almıştım bakımı iyi olduğu sürece sorun olmuyor