Acill

Shelbyy

merhaba arkadaslar bi arkadasimizin kedisi cok hasta ve ödeyecek parasi yok her gun tedavisi icin para ödüyor bende öğrenciyim ve elimden geldigi kadar yardim etmeye calisiyorum ama bi yere kadar oda yetmiyor yani 5₺ 10₺ ne kadar yardim etmek isteyen olursa lütfen yardim eder misiniz küçük bir can kurtarmak icin hepinizd teşekkür ederiz simdiden.
TR 2300 0100 0845 83574644 5001

3 CEVAP

Infernus

Hesap Alıcı adı ne? Veteriner kim? Kimin adına toplanıyor para? Faturası vs. var mı? Ayrıntılı yazabilirseniz bu gibi şeyleri bence daha faydalı olur.

Shelbyy

ayın 20 sine kadar 600₺ olmasi gerekiyormus sizin vereceginiz bir 5₺ hayat kurtarabilir bugün havale yapılmiyor yarindan itibaren yaparsaniz cok mutlu oluruz hep birlikte bir hayat kurtarmis oluruz hepinze simdiden cok cok tesekkurler

BU TEDAVİ YAPICAK KİŞİ KİM ACABA? YANİ BU PARAYI TOPLAYAMAZSAK TEDAVİ ETMYECEK MİYMİŞ ANLAMADIM Kİ? SÖZDE HAYVANSEVERLER. GÖZ GÖRE GÖRE KEDİNİN ÖLMESİNİ BEKLİYOLAR HERALDE. İNŞALLAH PARAYI TOPLARSINIZ (AMİN)