Dışarıdaki Kediyi Sevdim Ve Pireli Çıktı Ne Yapabilirim?

Mervulk

Ya dışarıda otururken bi kedi geldi kucagıma bende sevdim işte pirelerini gördüm biri tüylerinin dısında geziyodu kıyamadım aldım attım ondan sonra elimi 2 3 kere yıkadım hemen evde de kedime görünmeden bütün kıyafetlerimi vs makineye attım hemen duş aldım sizce geçer mi ona da daha 2 hafta olmadı iç dış parazit yaptırdık pirelendiği için

1 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Merak etmeyin, yapılması gereken her şeyi yapmışsınız. Muhtemelen eğer size bulaştıysa yumurtalarından da kurtulmuşsunuzdur bu önlemlerle. Sadece gözlemleyin şu saatten sonra, rahat olun ama.

Bol patili günler dilerim. :)