Kedimin Serum Sonrası Patisi Şişti

Kedimin mama yememesinden dolayı serum takıldı çıktıktan sonra patisi şişti normal mi? Ne yapmalıyım?

4 CEVAP

Sabah yürümesi biraz zorluydu veterinerle görüştük buz kompresi yaptık şimdi yürümesi düzeldi şişi de yavaş yavaş iniyor

IIREMMM

Çok geçmiş olsun:( yürürken falan bir sıkıntı yaşıyor mu,hekiminize bir danışın bence, olası bir yan etki mi öğrenin. Umarım kısa sürede düzelir

Goksusu

Kan aldirdiktan sonra aynı durumu yaşamıştım. Bantla sardılarsa eğer serum sonrası bu sebeple oluyor. Bir süre sonra geçiyor korkulacak bir şey yok merak etmeyin.

Evet öyleymiş çok hareketli kediler damar yolunu çıkarmasın diye biraz sıkı sarıyorlarmış o yüzden olabiliyormuş ama şuanda da iştahsızlık ve kendini temizlememe başladı neden böyle oldu anlamıyorum :(