Kedi Ve Seyahat

Linaymin

Merhaba, 4-5 günlük doğu kesminden izmire doğru yolculuğumuz olucak. Kızımız Lina yi götürüp götürmemek arasindan kararsız malum izmir çok sıcak ve nemli. Ama goturmesekte evde tek kalicak sizce ne yapmalıyız? Ve evde tek kalabilirmi

2 CEVAP

gizmssahinn

Eğer 4-5 günse kalacağınız süre bence götürmeyin uzun bir yolculuk yorabilir onları sonra bir de geri dönüşü var tabi. Hava değişikliği de etkileyebilir. Evde bıraktığınızda gelip mama su koymalı gün içinde birisi. Bence 4-5 gün uzakta idare edilebilir

Minminik

4 Tam gün için bende evde bırakacağım yaın zamanda ama koşullarınız müsait mi, bakacak biri yoksa arada 10dk olsada gelip kontrol edeceanahtar verebilcek biriniz varsa sadece acil bir durum olursa gelmesi için anahtar verin(kamera alın) yoksa çilingir ve veterinerinizi kooordine etme yolunu düşünün. camda file varmı açık bırakabilcek misiniz?
4 gün için yol ve stres çocuğa çok gelebilir.
ek olarak bırakacaksanız ek bir kum koyun, kumu dolduruyor su kaplarını en az 5 kap(dondurma kabı) farklı yerlere koyabilirsiniz, mamada aynı şekilde, kırılacak eyşalara çarpacak kapılara önlem almak lazım.