Kedim Benden Kaçıyo

Mia2017

Kedim benden kaçıyo nedenini anlamadım diğer aile üyelerine yaklaşıyor gidiyor kendini sevdiriyor ama ben elimi uzattığımda öyle korkuyo ki birden böyle uçar gibi kaçıyor anlamadım ne olduğunu 1 haftadır böyle ne yapmalıyım

3 CEVAP

Simbat

Her zaman kaçtığını sanmıyorum belki senin kaçıyor dediğin zamanlarda oyun oynamaya çalışıyordur ?

Simbat

Vurduysan ceza verdiysen ondan yapıyor olabilir veya bağırmak da kedilerde olumsuz sonuç doğurabiliyor.

aleyn

evet oyun oynamaya çalışıyor olabilir kaçıp seni peşine takmak koşturmak istiyor olabilir..