Nd Morina Balıklı Ve Portakallı Tahıllı Büyük Paket

lydnova

Merhabalar, bahsettiğim mamanın 1,5 kiloluğunu denedik ve çok beğendik fakat 10 kiloluğunu bulamadım. Şimdi buradan baktığımda ise ürünün ismi, içeriği aynı ama ambalajı farklı. Üstündeki yaprağın yarısı yeşil yarısı sarı, ocean serisindeki gibi pullu değil. Bundan dolayı kafam karıştı 1.5 kiloluk pakettekinin aynısı mıdır?

1 CEVAP

MrCaju

Merhaba. Bahsettiginiz mamanın iki farklı ambalajı olduğunu bizatihi Nd satış müdüründen öğrenme imkanım olmuştu. Ürün aynı ambalaj farklı problem yok denildi. Bilginize.