Ultra Care Kedi Kumu

Catsusam

Merhaba. Petlebi nin hediyesi kumumuz geldi. İçinden çıkan kürek cetvel gibi. 7cm kumu ölçebiliyorsunuz. Biz ince taneli kum kullanıyorduk. Bu kum da aynı. İlk deneme başarılı, sevildi. Bu arada bmeim kedim 2 hafta önce ani böbrek yetmezliği yaşamıştı. Şu anda iyi durumda. Bu vesile ile paylaşmak istedim burada da. Sevgiler.

3 CEVAP

salihaondag8

Soru cevap kısmında aktif olduğum için gonderdiler insallah herkese gelir bu hediyelerden ve daha iyileri inşallah hediye gelmeyen arkadaşlara🤗

salihaondag8

Çok geçmiş olsun kedinizin iyi olmasına sevindim insallah bidaha aynı durumu yaşamazsınız petlebi benide aradı hediye kum gonderiyoruz dedi bende adresimi verdim elime ulaştı kedim ve ben çok mutlu oldum çok ince ve güzel bir düşünce iyiki var petlebi kum çok iyi ve çok ilgililer hep burdan sipariş veriyorum ve çok ilgililer hiçbir sıkıntı yaşamadım çok memnunum 🤗

Ahudr

Cok cok gecmis olsun bebisinizin iyi olduguna sevindim 💜 Benimde hediye kumum geldi bu vesile ile ben de petlebiye teşekkürlerimi sunayim :) kesinlikle koku ve toz sifir ben cok memnun kaldim kum arayisi olan herkese de oneririm 👍