Teşekkür Ederim Petlebi

kimyonesra

Petlebi tarafından gönderilen Ultra Care Aktif Karbonlu Parfümsüz kedi kumu hediyemiz bugün elimize ulaştı. Benimle iletişime geçen hanımefendinin kibar tutumu, kedilerimin hangi kumu kullandığını sorup ilgilenmesi çok kıymetliydi. Petlebi'ye bu ince davranışından ötürü teşekkür ediyorum.

1 CEVAP

aslihan_e

Beni de aradılar ama 10 dk sonra dönüş yapabildim. Aradığımda "Sizi yanlışlıkla aradılar heralde, arayan kişiye neden aradığını soracağım, size dönüş sağlarız." dendi, sonra dönüş yapmadılar. 3 günde 10 litre kum kullanan kedilerim üzüldü şuan🤭 Sağlık olsun 😊