Kedim Kabız Oldu

selinay41

Arkadaşlar kedim 1 hafta önce de dışkı da zorluk çekti küçük küçük yaptı 1 yemek kaşığı zeytinyağı verdim düzeldi şimdi tekrar kabız bu aralar az kuru mama ve yaş mama yiyor bol su içiyor malt ve vitamin yiyor hava sıcak olduğu için iştahı azaldı diye düşünüyorum sizce neden kabız oluyor

6 CEVAP

gizmssahinn

Dediğiniz gibi iştahı az olduğu için kabız olmuş olabilir. Sıvı ödül mamaları verebilirsiniz ama 3 günden fazla sürerse veterinere götürün mutlaka

Coconutbey

Malt verin yaş mama verin zeytinyağı çok az mamasına damlatın ki zaten yapmışsınız sıcaklardan olabiliyor bazen su içmiyorlar ondan oluyor ama tabi ki de uzun sürerse bağırsağı için sıkıntılı olur bi veterinere götürürsünüz

Minminik

günlük 1ml zeytnyağı verebilirsin dedi veteirnerim, ayrıca eğer çok ciddi kabızsa proplanın fortiflorası kullanabilirsin trendli sitede satılıyor

Mmtklndr

Kabızlık durumu sürekli olan bir şey mi ? Veteriner ile görüştünüz mü? Ben kefir veriyorum herhangi bir sağlık problemi yoksa siz de verebilirsiniz

Minminik

yalnız ben 1 yemek kaşığı olayını kaçırmışım 1 yemek kaşığı çok günlük çay kaşığı verilmeli 1ml anca o kadar olur

selinay41

Güncel