Kedime Malt Beğenediremiyorum

selinay41

Royalist, vetsplus ,biofeline ,tasty ,crocus markalarını denedik hiçbirini yemedi çok uzun tüylü ve yemesi lazım ne önerirsiniz

17 CEVAP

MrCaju

Düzeltme;
Kediniz sosyal ve elinizden bir şey yiyor ise, bir de (parmağınıza) sürüp koklatın ve sabırla tekrarlayın. Bu şekilde sonuç alma şansınız yüksek.

grsaras

Ben kedimin beğenmediği maltı yedirmek için ödül mamasına sürüp verirdim öyle yerdi bunu birkaç gün yaptıktan sonra tüpten kendisi seve seve yemeye başlamıştı

MrCaju

Merhaba. Kediniz sosyal ve elinizden bir şey yiyor ise, bir de parmağına sürüp koklatın ve sabırla tekrarlayın. Bu şekilde sonuç alma şansınız yüksek.

Mmtklndr

Kedime Gimcatın malt-Soft ekstra tüy yumağı önleyici olanı yediriyorum çok seviyor. arkadaşım ise kedisine bolovia diye bir marka yediriyor o da memnun

Succubus

Benimki de gimcate bayılıyor ama şekerli olduğu için bio pet active'e geçtim sonra. Başta sevmedi ama patisine sürdüğünüzde temizlemek için yiyorlar. Şimdi alıştı tadına gayet severek yiyor

Succubus

Benimki de gimcate bayılıyor ama şekerli olduğu için bio pet active'e geçtim sonra. Başta sevmedi ama patisine sürdüğünüzde temizlemek için yiyorlar. Şimdi alıştı tadına gayet severek yiyor

Succubus

Benimki de gimcate bayılıyor ama şekerli olduğu için bio pet active'e geçtim sonra. Başta sevmedi ama patisine sürdüğünüzde temizlemek için yiyorlar. Şimdi alıştı tadına gayet severek yiyor

blue_hpood

trixie denediniz mi?

blue_hpood

bir de patisine sürmeyi deneyin mecburen yemek zorunda kalacaktır.

Gimcat, trixie tavsiye ederim

Ketonmanya

Merhabalar.

Gimcat'i sevmeyen, yemeyen kedi görmedim hiç. :) Küçük boyunu alıp bir deneyebilirsiniz.

Bol patili günler dilerim.

zeynandkekik

Merhaba, Trixie deneyebilirsiniz. Kokusu çok güzel, severek tüketiyor benim kızlarım.

blue_hpood

patisinden ziyade karnına doğru sürmeyi deneyin o hâlde. bir de maltla peşinden koşmayın, iyice nefret ediyorlar. küçük bir yere kapatıp, banyo gibi, orada vermeyi deneyin.

Ahudr

Mamasina karistirabilirsin.Pitho macunu da oneririm ayrica soya alerjisi yoksa vitasigna hairlax haftada 3 gün mamasina karistirip ya da direk verebilirsin

komurlolis

Dr. Clauders öneririm