Teşekkürler Petlebi

Snzlc

Petlebiden gelen hediye kumumuz bugün elime ulaştı. kumu hemen kullanmaya başladık. içinden kürek hediyesi de çıktı. memnunuz. Teşekkürler petlebi.

7 CEVAP

selinay41

Petlebi bende istiyorum :)

Mmtklndr

Petlebiye mesaj atın yarın ararlar

aslihan_e

Beni de aramışlardı, görmedim, dönüş yapınca da beni yanlışlıkla aradıklarını söylediler demiştim yorumda, sonra yorum üstüne hemen beni tekrar aradılar yollayacaklarmış. Gerçi bize bir paket bir hafta gider ama 1 haftanın kârı 🤭 Puanla ilgisi de yok, düşük puanlılara da göndermişler.

Mmtklndr

Sitedeki mesaj kutusu simgesini açın orada iletişim linkini açın mesaj bölümünü göreceksiniz isminizi telefon numaranızı mail adresinizi yazın kum istediğinizide yazın geri dönüş yapıyorlar

AyseMia

Dün beni de aramışlar görmemişim. Olsun sorun değil. 🙂

mehtapkaplan

Biz henüz aranmadık 🤣

selinay41

Petlebi arayınca ne diyoruz arkadaşlar direkt hediye mi istiyoruz :)