Kedimin Dili

Simbat

Kedimin dilinde siyahlıklar var sebebi ne olabilir ?Yediği mamadan diye düşünüyorum veterinere götürmeli miyim ?

8 CEVAP

Andrea

Mikrop kapmış olabilir. Mantar ya da diyabet olabilir. Veterinere götürmenizi öneririm.

SAKIZLAMIA

evet veterinere götürmelisiniz

tugce019

ne olursa olsun bir veterinere götürün derim belki önemli birşeydir veterinere görünmesinde fayda var

Simbat

Veterinere götürdüm yediği mamayı sordu Orijen cat&kitten dediğimde mamanın yağlı olduğundan dolayı siyahlık bıraktığını söyledi korkulacak bir şey yok çok şükür. Teşekkürler hepinize...

Elifoo

Oh madem korkulacak bir sey yok ben bir sey sormak istiyorum, bu resmi nasil cektiniz :D ben Mico’ya hap icirene kadar kirk takla atiyorum. Saniyelik bir resim mi acaba bu?

tugce019

çok şükür bir şeyi yok :)

Simbat

Söylediğiniz hastalıkların belirtisi yok kedimde.

Simbat

Parmağımla baskı yaptım zorla oraya koydum açmak zorunda kaldı ama biraz zor oluyor :)