Kum Önerisi Ultra Care

Petlebi ailesine teşekkür ederim kedim çok sevdi deneyimleyip güncelleme yapacağım💐😻

11 CEVAP

Mmtklndr

Aşırı derecede tozutmuyorsa dağılmıyorsa koku yapmıyorsa kullanılır gibi
Reflex kum alıyorum aldığımda toplu alıyorum 3 4 ay kullanıyorum son siparişimde 10 lik kum 130 idi şimdi baktım 180 tl olmuş bir ay sonra alacağım o zamana kadar 200 tl olur. Petlebinin hediye ettiği kuma bakacağım memnun kalırsam bu kuma geçeceğim. Sağolsun canım ülkemde insanlar evinde hayvan beslemesin sokaklarda aç kalsınlar kimse sahip çıkmasın diye hayvanlarla ilgili olan her şeye zam üstüne zam geliyor.

Cemalchief

Ben 1 kere aldım aktof karbonlu bir keere de yenice tekrar hediye geldi. Acikcasi 130 tl verilir mi kararsizim o fiyati haketmiyor ama yaninda konserve mamasi vardi o yuzden almistim 90 a geldi okey 90 verilir. Bir tık dagiliyor

Cemalchief

Lindocat 10 l daha uygun fiyatli ayni kalite gibi geldi bana onunla, proline daha iyidir onunda 10 L 110-120 ye bulunuyor acikcasi

Cemalchief

Var hocam benim bugune kadar en memnun kaldiğım marka proline aktof karbom, o kadar mukemmel topaklaniyor hic dagilmiyor ki anlatamam, topak vile daire seklinde yamuk bile olmuyordur. Ama fiyati uctu

Okan3439

Banada hediye kum geldi uzun tüylü ve büyük kediler için olanı bugün denedim topaklanmasını henüz deneyimleyemedim ama çok tozuttu

Pamres

Güncelleyince bu yorumu beğen

selinay41

petlebi gönderirse bizde deneyimlemek isteriz :D

aslihan_e

@Cemalchief Kedi kumları aşırı pahalanmadı mı? Yani bu pahalıysa aynı kalitede 8 litrelik daha ucuz olan kum markası nedir?

aslihan_e

Ben standart bentonit kullanıyorum, bir kere granül kum kullanayım dedim dehşet kokuyordu. Koku hâlâ burnumda, hayvanların çişini ekstra kokutuyordu. Merak ediyorum, acaba "Standart bentonit 100 lira diğeri 200 ama çok daha iyi topaklanıyor ve 5 litresi 10 litre sıradan bentonitten daha uzun gidiyor" denilen bir kum var mı. Çok kedili olarak benim için uzun süre gitmesi, parçalanma yapmaması önemli. Eve dağılma olayı yüzünden zaten babam evi terkedecek oldu 🤭 Ben ucuz kum kullanıyorum ama hiç koku sorunu yaşamıyorum, hayvan kapatınca koku olmuyor, kaka yaparken çıkan koku her kumda olur zaten ama günlük temizlemezsem ve az kum koyarsam tabi ki koku olur.

KimJeongguk

Bizde Petlebi çekilişinden 2 adet kazandık ama kullanamadık henüz eski kumunu çok yeni doldurduğum için. Umarım memnun kalırız kum arayışında olduğumuz için çok iyi oldu çekilişle kazanmam.

Şuana kadar gözlemledigim toz olayı hiç olmadı ve toparlanması aşırı iyi