Ultra Care Aktif Karbonlu Kum (Öneri)

zeynandkekik

Merhaba, Petlebi ailesinin hediye olarak gönderdiği Ultra Care Aktif Karbonlu kumumuz geldi, kutunun içinden bir de kürek hediye çıkıyormuş. :) Şimdilik güzel görünüyor, birkaç gün sonra güncel deneyimimizle ilgili yorum yapacağım. Çok teşekkürler Petlebi ailesi. :)

5 CEVAP

grsaras

Benim elime de bugün ulaştı bu güzel jest için petlebiye teşekkür ederiz biz de yakın zamanda kullanacağız güzel gibi görünüyor

mehtapkaplan

Adres sorarakmı gönderiyorlar

zeynandkekik

Beni aradıklarında sitede kayıtlı adresimi kendileri söylediler, bu adrese gönderiyoruz diye.

Pamres

Yorumu buraya parkediyorum. Her deneyim yazan biri beğeni atsın haberim olsun 😅 Beğeni atan kişi tekrar deneyim yazarsa beğeni çekip tekrar beğeni atsın 😂

selinay41

Petlebi bende istiyorum :)