Kedim Bir Şeyden Korkuyor

baharsever

kedim bir şeyden korkuyor gibi, aşırı durgunlaştı ve etrafa sanki aradığı bir şey varmış gibi bakıyor. mamasının yanına yaklaşmıyor, biz yanına götürdüğümüzde de gümbür gümbür kaçıyor. daha sabah keyfi yerindeydi ya neden böyle oldu bilen var mı?

7 CEVAP

baharsever

mamasını farklı yere koyunca biraz yedi lakin az önce bi çoraba dokunup korkudan havaya uçtu....

Elifoo

Buyuk ihtimalle bocek ya da karinca falan gormustur, o yuzden gordugu her yabanci nesnede sicriyordur yerinden. Mama kabinin oldugu yerleri bir kontrol edin isterseniz :)

baharsever

tırlamaya başladı ve şu an uyuyor. gevşedi biraz, düzelecek inşallah.

tugce019

bir sıkıntısı olabilir mi?

baharsever

bir sıkıntısı yoktu sabah oynuyorduk, aniden bir şeyler oldu

Simbat

Kediniz küçükse böcek falan korkutmuş olabilir mama kabının yerini değiştirmeyi deneyin. Nereye kaçıyorsa oraya koyun.