2,5 Aylık Yavru Köpeğim İçin Vitamin Takviyesi Önerisi

BaturalpBlr

Merhaba, oğlum diş çıkarmaya başladı ve gözlemlediğim kadarıyla buna bağlı olarak ciddi boyutlarda olmayan, kalsiyum başta olmak üzere vitamin eksikliği var. İri bir çocuk, hazır Barf ile besliyorum. Mamanın yetersiz olduğunu düşünmüyorum. Ama her türlü tavsiyeye açığım. Vitamin takviyesi düşünüyorum ama ürünlere hakim değilim. Teşekkürler.

4 CEVAP

theyusra

eğer takviye olarak değil de dediğiniz gibi vitamin eksikliği olduğunu biliyorsanız internette satılan hiçbir ürün işe yaramaz, veterinerden almanız gerekiyor ki faydalı olsun. vedavet bu konuda genelde adı geçen markalardan. somon yağı, yoğurt, kefir, bıldırcın yumurtası vs yardımcı olur ama dediğim gibi veteriner hekim tarafından verilmesi önemli. profilinizden de gördüm kendisini felaket tatlı sağlıklı ömürleri olsun inşallah 🥹

BaturalpBlr

Dediğiniz gibi en doğrusu veteriner hekim kontrolünde hareket etmek. Sanırım güvenilir bir klinik bulana kadar bekleyeceğim.

blue_hpood

müthiş sevimli bir şey, vitamin için ben de hekime danışılması taraftarıyım. sadece kral köpek ailesi’ni önermek için yorum yazıyorum, belki ileride köpek arkadaşınızla ilgili sorunlarda size yardımcı olup kolaylık sağlayabilir.

BaturalpBlr

Teşekkür ederim, mutlaka inceleyeceğim