Kötü Koşullar Altında Bakılan Köpek İhbarı Hk.

IIREMMM

Herkese merhaba, bir konu hakkında fikrinizi almak istiyordum, tatile geldiğim şehirde tesadüfen denk geldim açık bir otoparkta sanırım yasaklı ırk olarak bakılan bir köpeğe denk geldim, hayvancağız bir deri bir kemik:( önünde biraz kuru mama ve su var ama bayat büyük ihtimalle yemiyor çünkü, çoğu zaman tasma ile bağlı tutuluyor resimde görülen sabit noktada .HAYDİ polisi hakkında deneyimi olan var mı? Önerilerinize açığım, acaba kötü şartlarda bakıldığı yerden alınıp bu sefer de barınağa mi bırakılır ekipler tarafından, orada da sonu ölüm çünkü (şu an bulunduğum şehir Balıkesir, civarda bir barınak yok ama ilçedeki barınakları araştırdığımda oranın da pek iç açıcı olmadığı ile ilgili yorumlar okudum).Nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda kararsız kaldım

3 CEVAP

IIREMMM

hepinize teşekkürler,Balıkesirde bir dernek ile iletişime geçtik sizden bu cevapları aldıktan sonra benimle 1 saat içinde iletişime geçtiler ve resimdeki minnoşun tedavisini üstlendiler aynı zamanda bu koşullarda ellerinde bulunduran kişilerden alınacak yakın zamanda, biz tatilimiz bittiği için Balıkesirden gönül rahatlığı ile ayrıldık bugün ama dernek üyeleri ile yüz yüze de görüştük birkaç kere köpeğin yanına gidip telefonda da iletişimdeyiz artık :))

AhsenAise

Balıkesir hayvansever face ve Instagram sayfalarına durumu bildirin, barınaga gönderilmesine izin vermezler

aslihan_e

Bence de siz hayvan haklarıyla ilgili sayfalarla iletişime geçmeye çalışın ihbar etmek yerine çünkü deprem zamanı ortada kalan, derneklerin alıp kendi oluşturdukları geçici koruma odalarında tuttukları yasaklı ırkları bile belediye zorla ellerinden alıp Adana'ya barınağa yollamıştı. Onların hiç haberi olmamalı veya önce derneklerin haberi olmalı ama dediğim gibi onlar bile bir şey yapamıyor. Biri ordan alsın bence, yasaklı ırkımı çaldılar diye şikayet edecek değiller heralde.