Mama Önerisi

Merhaba 17 aylık cocker cinsi yavrum mama konusunda çok seçici en son sizden aldım kuzu eti parçacıklı proplan mamayı sevmişti şimdi onu da yemiyor mersin’in sıcak iklimini de gözönüne alarak önereceğiniz mama var mı ?yardım rica ederim

4 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Köpeğiniz mamasını hiç mi yemiyor yoksa son zamanlarda daha mı az yiyor? Eğer hiç yemiyor değilse sıcakların da iştahının azalmasında etkisinin olduğunu düşünebilirsiniz. Hiç köpek beslemedim, köpekler hakkında kediler hakkında olduğu kadar bilgim yok ama sadece bir tahmin yürütmek istedim. Asıl uzmanlar daha nokta atışı bilgileri vereceklerdir. :)

Bol patili günler dilerim. :)

Venusss0

Yaz için balıklı mamalar oneriliyor proplan balıklı deneyebilirsiniz

AhsenAise

Mersin'in komşusu Adana'dan bildiriyorum)) bizim sıpa 24 saatte 5 kase( her seferinde bir çay bardağı ölçüsü ile) mama tüketirken şimdi 24 saatte bir çay bardağı tüketiyor,Haziran ayından itibaren yemede azalma oldu ,bizim sıpa sokak kedisi cinsiden ama köpekler içinde geçerli

Anonymus985465

Beslediğim 4 sokak kedisinin de iştahı azalmadı. Bu nedenle muhakkak bir hemogram yaptırın.
Kan değerleri normal ise, Josera ve Virbac öneriyorum.