Petlebi'nin Gönderdiği Hediye Kedi Kumu Hakkında

IIREMMM

Kum elimize 2 gün önce ulaştı, kullandığımız kum biter bitmez kullanmaya başlayacağız,kullandıktan sonra tekrar güncelleme yapacağım , adres değişikliği yapmış olmama rağmen son derece hızlı ulaştı, petlebi ekibi adres değişikliğini de hızla halletti,bu düşünceli hediyeleri için çok teşekkür ederiz 🌸🐾

5 CEVAP

selinay41

Sitede hediye almayan tek kişiyim

salihaondag8

İnşallah sizede gönderirler diyorum bencede arkadaşın dediğin gibi atlanmıştır gözden kaçmıştır olabilir arayıp söyleyin anlatın durumu bilgi alın inşallah gönderirler diyorum banada kum gönderdiler çok sevindim kedimde çok memnun oldu petlebi çalışanları çok düşünceli ve çok ilgililer her siparişimi burdan veriyorum çok memnunum bu hediye işi içinde ayrıca teşekkür ederim 🤗

IIREMMM

Aranmadınız mı siz,neden öyle oldu acaba? Bir arayıp bilgi alın bence belki atlanmıştır. Umarım bir sonraki sefer denk gelir

user031202

Beni aradılar ama kum için mi bilmiyorum petlebi hakkında düşüncelerimi sordular ben de aman deyip kapattım sonra baktım herkese hediye gönderiliyor ben de kapattığım için mi göndermediler acaba diye düşünüyordum 😄

Mehmet163727

Bana da gönderdiler ben kullanıyorum çok iyi bence