Petlebi'ye Çok Teşekkür Ederim

CigdemErdis

Petlebi kedimize bu güzel hediyeleri yolladığı için çok teşekkür ederim. (Somonlusunu açtık bile 😊)

12 CEVAP

AyseMia

Nasıl hediye edildi acaba? Kedinize afiyet bal olsun. 😊

CigdemErdis

Soğuk bir şekilde tekrar verdiğimde tekrar yazarım😊

CigdemErdis

AyseMia:
-Nasıl hediye edildi acaba?
-Aradılar ve hediye gönderceklerini söylediler nedeni ben 1, 1.5 yıl önce falan petlebide çok aktiftim o zamanlar kedimizin mamasını falanda petlebi üzerinden alıyorduk. Ama nedeni sipariş vermemiz değil.Nedeni ben o zamanlar soru cevaplarda bildiğim nerdeyse tüm soruları cevaplıyordum ve rozetlerde kazanmıştım anladığım kadarıyla bu yüzdenmiş.
-Kedinize afiyet bal olsun😊
-Teşekkürler inşallah sizede hediye yollarlar😊
-Ayrıca yorum yaptığınız içinde teşekkürler

CigdemErdis

Merhaba, geldiği gibi verdim kedim somonlu kremayı zaten çok seviyordu biz wanpy alıyoduk yazın buzdolabına koyup veriyoduk aşırı seviyodu vet's plus'ı bizde yeni denedik kedim sevdi ama sanırım buzdolabına koymadan geldiği gibi sıcak bir şekilde verdiğim için buzdolabına koyup verdiğimden daha az ilgi gösterdi ama ben markayla alakası olmadığını düşünüyorum sıcak olduğu için bence 😊

munevver_leo

CigdemErdis yanıtınız için çok teşekkür ederim benim kedim de wanpyi baya seviyor o zaman bunu da deneriz.Kedinizin sevmesine çok sevindim, patili günler dilerim.

KedicikUzum

Mama karşılığında mi hediye edildi afiyet olsun lunayaaa❤️

CigdemErdis

KedicikUzum:
-Mama karsiliginda mi hediye edildi?
-Hayır,anlattığım gibi
-afiyet olsun lunayaaa❤️
-teşekkürler inşallah sizede hediye yollarlar😊

munevver_leo

merhaba, kullandıktan sonra yorumunuzu eklerseniz çok sevinirim ben de nasıl bir ürün olduğunu merak ediyorum.

CakilYavrukus

Afiyet olsun. Petlebiden şaşmayalım.

CigdemErdis

CakilYavrukus
Teşekkür ederim

selinay41

petlebi bende istiyorum

CigdemErdis

selinay41
İnşallah sizede gönderirler