Çok Teşekkürler Petlebi.

Hediyeleriniz için teşekkürler Petlebi. Çok düşüncelisiniz. Alışveriş yaptığım ve yapacağım tek adres sizsiniz.

2 CEVAP

salihaondag8

Sizin adınıza çok sevindim çok dusunceliler cidden petlebi çok ilgililer iyiki var petlebi banada sadece kum gönderdiler inşallah devamı gelir diyorum 😂😂😂bu hediye işi kedimin işine geldi çünkü hediye gelmeyen arkadaşlarada inşallah gelir diyorum ama gerçekten çok teşekkürler çok güzel düşünce kendi adimada teşekkür ediyorum kum için

selinay41

Sitede tek hediye gönderilmeyen kişiyim..