Vest Plus Sıvı Puding Teşekkürler Petlebi

Palyaco

Vest plus sıvı puding teşekkürler petlebi ürün mukemmel waffl açar açmaz soluksuz yedi çok güzel bundan sonra favorimiz ve 5 paket göndermişler her birinde 5 adet var mükemmel çok teşekkürler

3 CEVAP

selinay41

Yaa bize göndermediler

@selinay41 talibini beğenmeyen mustafa gibi bakıyorum başlıklara ben de dflkgşdlfkh yetoo mesaj bile attım allah affetsin. bir de kumu 60 liraya buldum aldım geçen isterseniz söyliyim nerden aldığımı şlkfdhlkşhk en ucuz 109 lirayla satışta çünkü

Patilicns

Bizede göndermediler