Vets Plus Sıvı Ödül Maması İnceleme

Lils

Merhaba uzun zamandır aktif soru açmamıştım ama gelip mevcut sorulara bakıyordum. Çarşamba günü petlebiden aradılar yeni ürünler için ve normal sipariş verdiğim zamanki gibi bu ürünlerde hemen elime ulaştı. Ben okyanus balıklısını açtım iki kedim de severek yedi taze balık kokuyordu zaten. Yavru kedim paketi çiğnemeye çalışınca dayanamadım ton balıklıyı da denedik onu da gayet severek yediler. Ben sepetime eklemiştim ama mama indirimi bekliyordum kargo ücreti vermemek için önceden denemiş oldum böylece kedilerimin favorisini bulabildim. Bu arada paketler aşırı kolay açıldı diğer markalarda minnacık delik açılınca evde makas arardım bu sefer gerek kalmadı. Teşekkürler Petlebi biz gayet memnun kaldık yaş mama stoğumuz da bitmişti çok güzel denk geldi.

1 CEVAP

Lils

Güncel olarak tavukluyu ve tavuk+kirilliyi denedik. Onlardan da memnun kaldık. Kedilerim ayrım yapmadı hepsini severek yedi ama favorileri okyanus balıklı.