1Aylık Kedim Günde Kaç Ml Cat Milk (Kedi Süt Tozu) İçmeli?

tugce019

kedim genelde uyuyor annesi olmadığından süt tozu ile besleniyor biberon yardımıyla besliyoruz fakat günde kaç ml süt tozu vermeliyim yada kaç saatte bir kaç ml süt tozu vermeliyim? lütfen yardımcı olun.

3 CEVAP

Gündüzleri 5-6 kez veriyordum ben. Tahmini 2 saatte bir. Geceleri acıktığı zaman da bağırıp uyandırırdı yeniden hazırlardım sütü. Bu arada tuvaletini kendi başına yapamıyorsa her öğünden sonra tuvaletini de yaptırmayı unutmayın. Ölçüye gelecek olursak da paketin üzerinde örneğin 2 ölçek toza 4 ölçek ılık su vs gibi açıklamalar mevcut olmalı ona göre hazırlamalısınız.

Simbat

1 yemek kaşığı dolusu süt tozuna 3 yemek kaşığı su ilave ederek hazırlayın. Günde en az 4 öğün vermelisiniz. Tavsiye edilen 3-4 saatte bir beslemektir.

Kedimekim

http://www.petist.net/oksuz-yavru-kediler-icin-bakim-rehberi-1-6-haftalik-yavru-kedi-bakimi/
Burayi okursaniz yavru kedinizle ilgili bir cok bilgi edinebilirsiniz