Kedime Uygun Malt ?

Merhaba kedime vitamin ve tüy desteği için hangi maltı kullanmalıyım gimcat dışında.

6 CEVAP

MrCaju

Merhaba.
Vet's plus ürünlerinin tamamına yakınını kullanan biri olarak tavsiye edebilirim.
Ayrıca trixie de olabilir.

Mmtklndr

Merhaba
Biofeline’nin ürünleri güvenilir ve güzel

blue_hpood

suzionline sitesinde birkaç inceleme var, bakabilirsiniz. ben trixie öneririm.

malt macun tüylerini yalayınca kakayla çıkarabilmelerine yarıyor. biotin macun multivitamin macun ayrı şeyler malt değil bazı insanlar karıştırabiliyor yeni kedi sahiplendilerse. kedinizin yaşına durumuna göre seçin bence tam ne aradığınızı anlamadım vitamin ve biyotin galiba?

ben olsam hem malt hem vitamin bir arada pitho spirulina anti hairball alırdım favladım trn dyolda bir bakabilirsiniz. hepsi bir arada

satıcıyı takip etmeyi unutmayın alacaksanız kupon tanımlıyor 20 tl lik