Patty Diye Bir Kopek Mamasi Var Sizce Kullanmali Miyim ?

Mhttntrhn

Patty kopek mamasini kullanmalimiyim??

1 CEVAP

tugce019

kedi beslediğim için köpek mamalarıyla pek bir bağlantım yok sizin için biraz araştırdım ve şu bilgilere eriştim;

Önerilen Köpek Maması Markaları

  1. Acana ( düşük tahıllı ve tahılsız olarak iki çeşidi vardır. Düşük tahıllı mamaları %20 oranında glisemik indeksi düşük yulaf içermektedir.)

  2. Brit Care Tahılsız Köpek Mamaları

  3. N&D ( düşük tahıllı ve tahılsız olarak iki çeşidi vardır. Düşük tahıllı mamaları %20 oranında glisemik indeksi düşük buğday içermektedir.)

  4. Orijen (%80-%90 oranında et içermektedir.)

  5. Petit Tahılsız Köpek Mamaları

  6. Wildfield Tahılsız Köpek Mamaları

  7. Naturea

(bu markaları almanız belki daha iyidir çünkü patty markasını araştırdığımda pek bir sonuç elde edemedim bana pek sağlıklı bir mama gibi gözükmedi..)